taxi auto

ZAMÓW RADIO TAXI CIESZYN pod numerami:

33 19 190

33 474 05 05

730 222 444

 

Przewóz osób

Po zamówieniu taksówki proszę zwrócić uwagę czy podjerzdżająca do Państwa taksówka ma na tylnych drzwiach reklamę z naszą nazwą Radio Taxi Cieszyn oraz naszymi numerami telefonu.  Dla własnego bezpieczeństwa możecie Państwo również zapytać taksówkarza czy został wysłany z Radio Taxi Cieszyn. Nasze usługi to gwarancja bezpieczeństwa i niezmienności ceny.

Zakupy na telefon

Realizujemy drobne zakupy na zlecenie Klienta. Kupujemy dla Państwa w najatrakcyjniejszych miejscach z pośród sklepów i stacji paliw w Cieszynie uwzględniając jednocześnie czas realizacji zlecenia. Na wskazania Klientów dokonujemy realizacji zakupów w miejscach przez Państwa wskazanych jednak w tym przypadku cena za zakupy może ulec zmianie. Nasi Klienci nie muszą się o nic martwić, przed złożeniem zlecenia można zapytać taksówkarza gdzie zamierza zrealizować dla Państwa zakupy oraz z jakim kosztem będzie się to wiązało. Warto pamiętać, że możecie Państwo zakupy odebrać od taksówkarza przed Państwa posesją jak i wskazać miejsce docelowe doręczenia.

Odprowadzenie samochodu

Na Państwa życzenie odprowadzimy Państwa samochód w dowolne miejsce. W praktyce oznacza to, że możecie kontynuować nieplanowaną imprezę w doskonałym humorze. Bycie kierowcą i spożycie alkoholu to już nie problem. Pod wskazany adres podjedzie dwóch taksówkarzy, gdzie jeden z nich odwiezie Wasz samochód pod wskazane miejsce. Szanowny Kliencie to Ty zadecydujesz czy wracasz z zakrapianej imprezy bezpiecznie własnym samochodem na fotelu pasażera czy wrócisz taksówką, a twoje auto dojedzie w tym samym czasie pod twój dom lub twoją firmę.

Przesyłki

Za naszym pośrednictwem możecie Państwo szybko posłać komuś np. klucze do domu, list, paczkę, wysłać kwiaty lub wiele innych rzeczy. Ta usługa wyręczy Państwa w chwili gdy musicie coś komuś przesłać, zaś nie macie czasu na to, aby zrobić to osobiście. My gwarantujemy przekazanie odbiorcy powierzonych nam rzeczy w stanie nienaruszonym. Wykonamy to zadanie jak najszybciej będzie to możliwe !

Zlecenia terminowe

Dla Państwa wygody oferujemy możliwość zamówienia taksówki z wyprzedzeniem terminowym. W praktyce oznacza to, że można w dowolnym momencie zamówić taksówkę na ustalone w innym terminie miejsce i godzinę. Wszelkich wskazówek przy składaniu takiego zamówienia udzieli Wam taksówkarz odbierający telefon. Dzięki naszemu doświadczeniu doradzimy także czy w Państwa konkretnym przypadku korzystniej jest zamówić Wam taksówkę 10min przed kursem czy ze znacznym wyprzedzeniem.

Zlecenia nietypowe

Realizujemy wszystkie zlecenia nietypowe. Rozumiemy pod tym pojęciem zlecenia, które w szerokim rozumieniu wykraczają poza zakres przewozu osób czy realizacji standardowych zakupów. Gwarantujemy 100% dyskrecji.

Podsumowanie:

 • dysponujemy 11 taksówkami w tym sedany,kombi,van ( pięcio i siedmioosobowe),
 • oferujemy dojazd do klienta w pierwszej strefie Cieszyna gratis,
 • realizujemy zlecenia na terenie kraju jak i przewozy międzynarodowe,
 • realizujemy zlecenia terminowe,
 • realizujemy zlecenia zakupów, przewozu różnych przesyłek w tym dostarczanie kwiatów,
 • przewozimy materiały i narzędzia budowlane, drobne agd, drobne meble, niewielkie zwierzaki,
 • realizujemy również nietypowe zlecenia na żądanie klienta z zachowaniem dyskrecji,
 • realizujemy różne formy rozliczeń za kursy w tym: bezgotówkowe z przedpłatą jak i odwleczonym terminem płatności (dla instytucji), gotówkowe dla instytucji jak i dla Klientów indywidualnych oraz płatności elektroniczne kartami płatniczymi.
 • obsługujemy grupy zorganizowane jak i pojedynczych Klientów,
 • honorujemy gotówkę w różnych walutach,
 • akceptujemy płatności kartą (wybrane taksówki),
 • udzielamy rabatów (możliwość negocjacji ceny),
 • wystawiamy paragony, rachunki, faktury bez vat,
 • niektórzy kierowcy komunikują się z klientami również w językach: czeskim, niemieckim i angielskim,
 • 40% naszych taksówkarzy posiada najwyższe uprawnienia prawo jazdy w tym kat. od "A" do "DE" oraz wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie.

TAXI Cieszyn

slide2

 

Nasze Usługi

Przewóz osób, bagaży i niewielkich zwierząt.
Zakupy na telefon z dostawą do domu / biura.
Odprowadzenie samochodu.
Obsługa transportowa imprez.
Transport gości na imprezę oraz powrotny do domu.

[więcej]

Kontakt

Radio Taxi Cieszyn
43-400 Cieszyn
Plac Wolności 3

33 19 190
33 474 05 05
730 222 444